Black Friday udržitelně s Hamaka.eu

Milí Hamakáci,

připravili jsme pro vás cenové slevy v rámci akce Black Friday.

U nás můžete nakoupit houpací sítě a křesla, Hamaky, rodinné houpačky HangoutPods a doplňky k houpačkám a sítím s 20% slevou v rámci akce Black Friday. Akční cena platí i na značku COSI na veškeré skladové zásoby. Při objednávce zadejte kód BFHamaka2022 a druhý den se můžete těšit na objednané zboží.

Celý listopad můžete nakupovat naše originální ručně šité Hamaky v sekci Výprodej za skvělé ceny. s roční zárukou. V sezóně jsme vám posílali zboží ve 100% kvalitě. Všechno zboží ještě před zabalením kontrolujeme ručně a pokud nesplňuje naše nároky, odkládáme jej stranou. A protože myslíme ekologicky, nabízíme vám produkty za nižší cenu při zachování plné funkčnosti při jejich použití. Pokud se vám zboží nebude líbit, můžete jej do 14 dnů od obdržení poslat zpátky a my vám obratem vrátíme peníze na váš účet.

Podílejte se spolu s námi na udržitelné budoucnosti. Věříme, že my i vy můžeme být aktivní při ochraně a obnově přírody, podílet se na změně k udržitelné ekonomice a být zodpovědní za naši budoucnost.

 

Využijte nabídku Black Friday pro pohodlný nákup vánočních dárků pro muže i ženy. S námi budete mít Vánoce 2022 opravdu originální.

 

Hezký podzim a Enjoy the Moment s

HAMAKA Tým

Zpět do obchodu