Časté otázky

Rádi byste si vybrali z naší nabídky a váháte zda houpací síť nebo houpací křeslo? 

Závěsné houpací křeslo je určené především k relaxaci doma nebo v přírodě. Výhodou je, že k jeho zavěšení potřebujete jen jeden kotevní bod a nepotřebujete proto tolik místa jako u hamaky. Houpací křesla z naší nabídky jsou určena pro jednu nebo dvě osoby. Některá jsou doplněna pohodlným polštářem. Vaše poloha tak zůstane dostatečně vzpřímená na to, abyste si mohli pohodlně číst nebo pracovat na notebooku. V závěsném křesle nedoporučujeme spát, na to je poloha příliš vzpřímená. Krásně se v něm dá relaxovat a podřimovat. 

V houpací síti se oproti křeslu můžete krásně natáhnout a odpočívat. Houpací síť můžete vzít všude s sebou. Vzhledem ke svým rozměrům se vám pohodlně vejde do batohu nebo jako společník pro vaše outdoorové aktivity. Můžete se do ní zavinout nebo se naopak vystavit slunečním paprskům. K houpacím sítím můžete dokoupit i plachtu, která vás bude chránit před nepřízní počasí. Houpací síť můžete použít i jako provizorní lůžko doma nebo na zahradě. Oproti houpacímu křeslu budete k zavěšení potřebovat dostatečný prostor a dva kotevní body. K houpacím sítím nabízíme elegantní dřevěný nebo skladný kovový stojan.

Váháte, zda vybrat houpací křeslo nebo houpací síť? Máme pro vás elegantní, inovativní a moderní řešení, které spojuje ty nejlepší vlastnosti houpacího křesla a houpací sítě. Houpačku Hangout Pod lze jednoduše zavěsit na bezpečnou větev nebo praktický stojan, který je součástí výrobku. Je přenosná, lehká, kruhový tvar zajišťuje dostatek prostoru pro pohodlné lenošení nebo spaní a poskytuje pohodlí a dokonalý úkryt na vaší zahradě i na cestách.

 

Jsou hamaky vhodné i pro malé děti?
Ano, v některých koutech světa si matky ani neumí představit starost o domácnost bez hamaky. Děti si v ní hrají, spí a jejich mámy mají natažené šňůry za které s nimi pohupují. V našich podmínkách si však dejte pozor na prochladnuti odspodu a na to, aby děti nevypadly.


Jak je možné, že jsou vaše Hamaky oproti konkurenci tak levné?
Je to proto, že nejsme distributoři zahraničního dovozce, ale že Hamaky sami vyrábíme. Polotovar tvořený sešitými látkami připravuje krejčovká rodina našich přátel v Indii a dokončení, osazení kvalitními šnůrami a distribuci houpacích sítí provádíme sami. Žádné zbytečné náklady a proto jsme schopní prodávat Hamaky za rozumnou cenu. Z té ještě velkou část tvoří poštovné a DPH.


Dokážete zařídit libovolný potisk?
Při větším objednaném množství a dostatku času to není problém. A jsme schopni nabídnout velmi zajímavou cenu. Ať reklamním agenturám, do spotřebitelských soutěží nebo firmám jako dárkové předměty pro jejich klienty nebo zaměstnance. V případě jednoho či několika málo kousků jsme takovou objednávku schopní vyřídit rychle, avšak za příplatek.


Nabízíte množstevní slevy?
Ano, pokud se chcete stát našimi prodejci nebo máte zájem o více kusů, neostýchejte se nás kontaktovat.


Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je vhodné využívat hamaku místo klasické postele, tj. spát v ní nepřetržitě, každý den. Hrozí zdravotní komplikace či únava materiálu?
Používat u nás hamaku místo klasické postele vhodné není. Na světě ale žije spousta lidí, kteří cely život spí v hamace. Námořníci na plachetnicích při objevování světa v ničem jiném nespali. A dnes lidé v Jižní Americe, Jihovýchodní Asii. Ulehají do ni každý den a na nic jiného by si už nezvykli. Nemusejí mít žádnou peřinu, ani spacák, okolo je teplo, tropy.
V houpací síti se dá v českých podmínkách naučit ležet velmi příjemně. Tak, že během chvíle usnete. V létě, venku, je teplo, svítí sluníčko, pomalu se pohupujete. Potom ale přijde večer a v noci se ochladí. Je potřeba to nějak řešit....
Určitě i u nás se dá naučit spát v hamace celoročně, doma si hodně topit a venku si zalézt do spacáku. Jednu, dvě, deset nocí. Ale postel je postel. A přestože kočovníci spí celý život ve stanu, pro nás středoevropany to prostě není.


Zdravotní hledisko při celoročním spaní v houpací síti doposud nikdo nezkoumal. Pokud máte zájem bádat na tomto poli, výsledek určitě přivítáme.

S únavou materiálu si nemusíte dělat starost, bude naprosto běžná, jako u čehokoliv jiného, třeba matrace, kterou taky nemůžete používat celý život jednu.