Neohodnoceno

Krbová kamna STAVIK

Tato stylová kamna udrží i místnosti okolo 170 m3 úžasně teplé. Ideální jako hlavní nebo doplňkové vytápění v domě! Chtěli byste si ho dát na zahradu? Kamna pak umístěte pod přístřešek nebo do zimní zahrady, aby byla chráněna proti povětrnostním vlivům. 

Chytrá kamna na dřevo- kamna na dřevo Stavik jsou vybavena nejnovějšími inovacemi. Kamna například využívají chytrý vzduchový systém, který zabraňuje usazování nečistot a prachu na okně. Díky tomu zůstane okénko čisté, takže budete mít vždy dokonalý výhled na plameny. Kromě toho mají kamna tři nastavitelné ovladače vzduchu, které vám dají plnou kontrolu nad ohněm. To vám umožní regulovat oheň přesně podle vašich vlastních preferencí! Spalovací komora byla také přizpůsobena nejnovějším standardům a díky tomu vydrží kamna velmi dlouho. Vy navíc budete těžit z vysoké účinnosti až 83 %, což znamená, že výrazně přesahuje parametry pro certifikaci EcoDesign 2022. Další příjemnou věcí na designu kamen je, že klika dvířek zůstává chladná. Díky tomu je bezpečný na dotyk i při vysokých teplotách.

Objednáno
Kód: 5955440
Značka: Livin'Flame
31 990 Kč / ks
Kategorie: Krbová kamna
1074 5955440S
Novinka Tip

SKLADOVÁ DOSTUPNOST KRBOVÝCH KAMEN BUDE BĚHEM PŘELOMU LEDNA A ÚNORA 2023.

S Livn‘Flame si vybíráte vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechna naše kamna na dřevo jsou důkladně testována na požární bezpečnost a snadné použití a samozřejmě mají označení CE. To znamená, že naše kamna splňují všechny evropské požadavky s ohledem na bezpečnost, životní prostředí a zdraví. Navíc splňují značku kvality EcoDesign 2022. To znamená, že kamna jsou velmi účinná a vypouštějí jen málo pevných částic. Stavik má čisté spalování a vysokou účinnost. Protože je oheň za sklem, nebudou vás obtěžovat létající jiskry a kouř. Kamna lze umístit pod střechu v interiéru i exteriéru.

Stavik má velmi vysokou účinnost 83 %. To znamená, že energeticky úsporná kamna mají energetický štítek A+. To vede k mnohem většímu množství tepla s menším množstvím paliva než u otevřeného krbu. Vylepšené techniky Staviku zajišťují výrazně čistší spalování dřeva.

Parametry:
Rozměry: 78 x 56 x 45 cm (VxŠxH)
Hmotnost: 98kg
Tepelný výkon: 10 kW
Vhodné pro místnosti okolo 170 m³
Účinnost: 83 %

Bezpečné a šetrné k životnímu prostředí

 

Zpět do obchodu