Neohodnoceno

Ohniště LIVN JADA ORIGINAL

Zahradní krb LIVN JADA ORIGINAL z kolekce Jada se vyznačuje jednoduchým a účelným průmyslovým designem, který vám poskytne možnosti jak strávit s rodinou nebo přáteli příjemný večer. Rádi sedíte venku, ale někdy je příliš chladno? Tento terasový krb s komínem si můžete venku bezpečně užívat v příjemném teple a s útulným praskající ohněm. Terasový krb Livn Jada má elegantní design a vytváří teplou a příjemnou atmosféru. Navíc je možné na ohništi vařit či grilovat.

Skladem
Kód: 5953230
7 990 Kč / ks
Kategorie: Ohniště
Výška x průměr: 180 x44,5cm
Materiál: prášková ocel

Poseďte příjemně a v teple u terasového krbu Livn Jada. Tento bezpečný terasový krb má úhledná dvířka, takže můžete snadno přiložit dřevo do krbu. Dveře vás ochrání před plameny a kouřem, ale protože přes ně vidíte, můžete si užívat romantických plamenů. Kovový krb má elegantní průmyslový design. Byl důkladně testován na požární bezpečnost a snadné použití. Stojí na třech pevných nohách, díky čemuž je stabilní na zemi. Krb má navíc kouřovod se stříškou proti dešti. Díky tomu můžete krb umístit na jakékoli požadované místo na zahradě nebo na terase

Terasový krb vás nejen zahřeje, ale také vypadá stylově! Oheň můžete kombinovat se samostatně dostupným příslušenstvím pro vaření, speciálně navrženým pro Jadu. Terasový krb má správný tvar pro umístění tohoto příslušenství. Navíc je zde víko na krb, v případě, že příslušenství nepoužíváte. Vyberte si z grilovací desky, grilovacího roštu, woku nebo si je vezměte všechny, protože terasový krb Jada má ideální výšku pro lahodné grilování s přáteli.

Zpět do obchodu