Neohodnoceno

Ruční svítilna LEDLENSER P7.2

Nejprodávanější model řady P

Položka byla vyprodána…
Skladem
Kód: 2021
2 045 Kč / ks
Kategorie: Outdoor
Záruka: 7 let
Položka byla vyprodána…
Ruční svítilna LEDLENSER P7.2
ZdarmaZdarma

LEDLENSER ® P7 je nejprodávanějším modelem řady P a již okouzlil miliony uživatelů po celém světě. V nové verzi bylo zapracováno na silných stránkách a rovněž byly zahrnuty připomínky uživatelů. Svítilna LEDLENSER®P7 umožňuje díky své vysoké svítivosti a funkcím všestranné použití. Patentovaný Advanced Focus systém zabezpečuje maximálně rovnoměrné rozdělení světla ve světelném kuželu. V současnosti jsou použité technologie u svítilen LEDLENSER považovány za jedny z nejlepších na světě. Zvláště pak jednoruční jednoduché ostření Speed Focus, které umožňuje zaostřit kužel jedním pohybem palce, tak, že posunete hlavu svítilny jednoduše dopředu nebo dozadu.
Nová verze LEDLENSER ® P7  nabízí větší spínač s lepší přilnavostí a usnadňuje použití této svítilny i v rukavicích. Nová účinnější reflektorová čočka, nový chladicí systém, nejnovější technologie LED, vylepšená a odolnější úprava povrchu a zlepšení ergonomie jsou přednosti, které dělají tento model špičkovou svítilnou za skvělou cenu.
Celý systém svítilny je modulární, což usnadňuje údržbu, výměnu baterií i servis a systém „Dynamic switch“ zajišťuje jednoduché ovládání 3 dostupných funkcí této svítilny:
FUNKCE: Režim plného svícení; Režim úsporného svícení; Booster – krátkodobé zesílení intenzity světla na 110% jednoduchý namáčknutím
VLASTNOSTI: Advanced Focus system (AFS); Speed Focus; Dynamic switch; Elektrolyticky pozlacené kontakty; Odolnost proti stříkající vodě a nárazu; Robustní kovové tělo

Balení obsahuje: 1 ks svítilna, 4 ks baterie AAA