Neohodnoceno

Powerbanka Venture 30

Odolný zdroj energie je připraven na vše, co vás může potkat. Pevná konstrukce v gumovém pouzdře s voděodolnými zdířkami.

Skladem
Kód: 22008
Značka: Goal Zero
2 990 Kč / ks
Kategorie: Power banky/Solární nabíječky
pevná konstrukce, 150lumenová svítilna, nabije mobil/ čelovk/ malou kameru i tablet, systém ochrany - vestavěná ochrana při nabíjení a proti úplnému vybití, voděodolné zdířky:

Připravena na všechny nástrahy, které vám matka příroda postaví do cesty. Kapacita 7800 mAh, robustní tělo, nízká hmotnost a hlavně systém inteligentního nabíjení z ní dělají ideálního společníka pro všechny na cestách. Unikátní hned v několika směrech: Odolnost - nevadí jí jakékoliv počasí, i deště nebo pádu do louže se nemusíte obávat. Pogumované tělo, které snese i hrubé zacházení. Nízká váha v kombinaci s kapacitou - 30 Wh (7800 mAh) při váze 250g Rychlost nabíjení - unikátní funkce inteligentního nabíjení umožňuje nabíjet vaše zařízení rychleji než ze sítě. Powerbanka komunikuje s připojeným zařízením a zjistí si potřebné údaje na jejichž základě pak přizpůsobí parametry nabíjení. A to nezávisle na obou výstupních USB portech, každý až 2.4 A. 2 způsoby nabíjení Venture 30: Slunce: Venture 30 lze nabíjet kompatibilním solárním panelem - Např. Nomad 7: okolo 9 hodin USB port: z jakéhokoliv USB zdroje - síť, počítač, autoadaptér apod.