Neohodnoceno

CARGO zahradní sestava

Bestseller a zároveň naše horká novinka zahradní sestava obsahuje 4x nebo 6x židle CARGO a stůl CARGO.

Stůl je dodáván v demontovaném stavu a při jeho dodání je třeba zajistit pomoc s vykládkou, kvůli jeho hmotnosti.

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: 684/STU 684/STU2 Zvolte variantu
69 695 Kč / ks 82 865 Kč / ks od 69 695 Kč / ks
4 židle
Novinka

Seznamte se s bestsellerem! Zahradní sestava Cargo je moderní novinka navržená našim šéf designerém Jiřím Ježem. Stůl Cargo Vám pohodlně usnadní servírování na vaší terase nebo zahradě. Hlavní myšlenka je skladovat a variabilita servírování ve stolové desce, a mít co největší prostor na stole při konzumaci jídla a pití.

Stůl Cargo má ve středu stolové desky úložný prostor (box) pro skladování přínosů, kuchyňského náčiní a jiných kuchyňských potřeb. Středový panel je různě variabilní - na koření, chlazení láhví či nápojů, atd. Ve větších boxech se pak skladují mísy a talíře.

Odolává povětrnostním vlivům, ale i korozi. Stůl je vyroben z vysoce kvalitní ocelové konstrukce s dřevěnou stolovou deskou. Židle Cargo jsou moderní s elegantní. Jedná se o naší novinku, která nesmí chybět na vaší zahradě nebo terase. Je vyrobena z vysoce kvalitní ocelové konstrukce s dřevěným opěrákem i sedákem. Díky svému klasickému, stále však modernímu designu se hodí na každou zahradu nebo balkon, ke kulatému ale i hranatému stolu.

Stůl je dodáván v demontovaném stavu a při jeho dodání je třeba zajistit pomoc s vykládkou, kvůli jeho hmotnosti.

Zpět do obchodu