Houpací síť pro dva Camping camo Forest + Slap strap (SET)

Kód: 190_SETCAMPING_DCF
Neohodnoceno
2 289 Kč –13 %
Houpací sítě a křesla Houpací síť pro dva Camping camo Forest + Slap strap (SET) Hamaka eu
2 289 Kč –13 % 1 990 Kč / ks
Skladem

Houpací síť pro dva Camping je vyrobena z vysoce kvalitního parašutistického nylonu, je skladná a velmi lehká. Neuvěřitelně pohodlná pokud chcete relaxovat v páru.

Dodáváme s karabinami a popruhy. Slapstrapy (2 ks) nebo také treestrapy (popruhy) jsou široké 2,5 cm a jsou tak šetrné ke stromům, při zavěšení je nepoškodí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houpací síť pro dva Camping je vyrobena z vysoce kvalitního parašutistického nylonu. Tento extra měkký, ale velmi silný materiál vám poskytne ten nejpohodlnější zážitek strávený v Hamace. Houpací síť je kompaktní a lehká, jednoduše ji sbalíte do batohu na treky, výlety, do kempu, relaxovat můžete i doma, na terase nebo u bazénu. Součástí je i popruh tzv. slapstrap neboli treestrap a dvě karabiny, které umožňují rychlé zavěšení Hamaky během dvou minut. Vložte karabinu do kterékoli ze smyček, abyste dosáhli té správné výšky a úrovně pohodlí. Každý popruh má cca 250 cm a má několik smyček pro individuální nastavení. Popruhy jsou šetrné ke kůře stromů, jsou široké 2,5 cm a jsou umístěny rovně na stromě, aby jej nepoškodily.

Nosnost: 200kg. Hmotnost: 500g+200g Slapstrap s karabinami

Milujeme outdoor stejně jako vy a víme, že chcete výbornou kvalitu za dobrou cenu. Zaručujeme vám proto 100% spokojenost. Pokud vám tento výrobek nevyhovuje, dejte nám vědět. Rádi se postaráme o jiný produkt z naší nabídky.

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Hamaka pro dva
Garantovaná nosnost: 200 kg
Hmotnost: 700 g
Rozměr: 300 x 235 cm
Rozměr ve sbaleném stavu: objem válce cca. 1,5 l nebo 16 x 11 cm
Upevníte mezi body vzdálené od sebe: až 6,5 m
Materiál: Nylon