Prodejci

Společnost Houpací sítě Hamaka s. r. o. je výhradním distributorem značky COSI (plynové ohniště a lucerny) a Hamaka (houpací sítě a příslušenství pro Českou a Slovenskou republiku. V případě, že vás námi prezentované zboží zaujme a budete jej chtít nabídnout ve své kamenné prodejně či e-shopu, rádi vás seznámíme s velkoobchodními cenami a podmínkami na kontaktním telefonním čísle +420 602 662 211 nebo nám napište na e-mail: info@hamaka.eu.

 

Za jakých podmínek se můžete stát našimi obchodními partnery?

Naším velkoobchodním partnerem se může stát každý, kdo má pro tuto činnost splněny zákonem stanovené podmínky, doloží potřebné doklady a provozuje kamenný či internetový obchod. Evidence velkoobchodního zákazníka je realizována na základě vyplnění kontaktního formuláře.

Požadované doklady:
Živnostenský list nebo Výpis z obchodního rejstříku
Osvědčení o registraci DPH - v případě, že obchodník je plátcem DPH
Sdělení místa a názvu provozovny kamenného obchodu či internetové adresy a názvu e-shopu
Dodací lhůta: pokud je zboží skladem expedujeme do 48 hodin od obdržení objednávky a zákazník je vždy informován sms zprávou nebo e-mailem o odeslání zboží. Ostatní zboží Vám dodáme v závislosti na jeho dodání od výrobce, termíny se různí a informaci obdržíte vždy telefonicky nebo e-mailem. Vaši objednávku vyřídíme vždy v co nejkratším možném termínu.

 

Úhrada zboží:  
Platba předem na náš bankovní účet v českých korunách. Banka: Fio Bank, číslo účtu: 2500159463/2010.
Dobírkou v hotovosti při převzetí zboží.
Po dohodě je možné platba na fakturu se 14ti denní splatností.

 

Doručení zboží:                                              
Zásilky expedujeme prostřednictvím České pošty, společnosti DPD, Toptrans nebo s možností osobního odběru.

Ceníky:
VO ceníky zašleme na vyžádání a v případě zájmu vám budeme pravidelně na e-mail zasílat vždy aktuální VO ceník při jakékoliv změně cen. Během roku se výše VO cen u jednotlivých položek může vzhledem k úpravám cen od dodavatelů, změnám kurzu eura apod. měnit. Aktuální velkoobchodní ceník je dán vždy platným VO ceníkem. Platnost původního VO ceníku se ruší vždy vydáním nového VO ceníku.


Způsob objednávání zboží:

E-mailem: info@hamaka.eu
Na našich webových stránkách: www.hamaka.eu
Pomocí našeho obchodního zástupce - pokud spolupracujete s naší společností a máte svého obchodního zástupce, můžete ho kontaktovat, pomůže vám s objednáním zboží a vše vyřídí za vás!

Vždy prosím uveďte své kontaktní údaje, spojení a přesně zadejte ID a název zboží, včetně počtu kusů a ceny. 
Těšíme se na naši spolupráci, v případě dotazů nás prosím kontaktujte:
Informační linka: tel.: +420 771 166 778

 

Upozornění: 
Společnost Houpací sítě Hamaka s.r.o. si vyhrazuje právo nepovolit přístup k nákupu zboží ve svém velkoobchodě VO zákazníkovi, který při registraci uvedl klamavé nebo jen částečné údaje, případně nedodal požadované doklady