O nás

Svět houpacích sítí Hamaka "hand made"

Nabízíme "hand made" ručně vyráběné ZÁVĚSNÉ CESTOVNÍ HOUPACÍ SÍTĚ HAMAKA včetně příslušenství. Hamaky jsou levné, skladné, lehké a příjemné na dotek. Při výrobě houpacích sítí se snažíme maximálně dodržovat původní účel a poselství, které nám bylo před generacemi zanecháno – bezprostřední kontakt s okolní přírodou. V nabídce také najdete:

  • HOUPACÍ SÍTĚ (klasické, vyztužené, mexické, brazilské, polstrované, závěsné do bytu i na terasu nebo zahradu)
  • HOUPACÍ KŘESLA (zahradní i do interiéru, cestovní, dětské, pro jednoho i pro dva)
  • masivní dřevěné stojany na zahrady

 A co si také přibalit do batohu ve „Světe houpacích sítí Hamaka“?

Trávíte volný čas raději doma a na zahradě než na cestách?

Nově u nás najdete i produkty na zahradu- COSI stoly s plynovým ohništěm, plynové ohniště, plynové lucerny, samovyhřívací polštáře na baterii, plynové krby a krbová kamna. Pro relaxaci na zahradě si vyberte  Zahradní nábytek, Samostatné židle, křesla, lavice, lehátka, Samostatné stoly, Ostatní zahradní nábytek a doplňky (komody, truhly, postele), zahradní houpačky a stínící plachty.

Zahradní nábytek je vyroben z ratanu nebo kvalitního masivního indonéského teaku. Naše produkty jsou původem z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem. Garantujeme špičkovou úroveň dílenského zpracování, pevné čepované spoje, zesílenou konstrukci a kování  z mosazi.  Nakupujte zodpovědně a zvolte si produkty s certifikací. Zasaďte se s námi o dlouhodobě udržitelné a zdravé lesy.

PŘÍJEMNÉ HOUPÁNÍ A SKVĚLÉ ZÁŽITKY NA CESTÁCH I DOMA VÁM PŘEJE

HAMAKA TÝM

 

Zpět do obchodu