O nás

Svět houpacích sítí Hamaka "hand made" 

Nabízíme ručně vyráběné ZÁVĚSNÉ CESTOVNÍ HOUPACÍ SÍTĚ HAMAKA včetně příslušenství. Hamaky jsou levné, skladné, lehké a příjemné na dotek. Při výrobě houpacích sítí se snažíme maximálně dodržovat původní účel a poselství, které nám bylo před generacemi zanecháno – bezprostřední kontakt s okolní přírodou. V nabídce také najdete:

  • HOUPACÍ SÍTĚ (klasické, vyztužené, mexické, brazilské, polstrované, závěsné do bytu i na terasu nebo zahradu)
  • HOUPACÍ KŘESLA (zahradní i do interiéru, cestovní, dětské, pro jednoho i pro dva)
  • masivní dřevěné stojany na zahrady

 A co si také přibalit do batohu ve „Světe houpacích sítí Hamaka“?

 

Výhradní zastoupení jistota originální prémiové značky 

 

 

Trávíte volný čas raději doma a na zahradě než na cestách?

Zútulněte si váš DOMOV, TERASU i ZAHRADU a užijte si nadcházející sezónu, delší večery a pobyt venku v pohodlí a v pohodě. Značka COSI nabízí produktovou řadu stolů s plynovým ohništěm, nabídku plynových ohnišť designových luceren.

Kvalitní krbová kamna na dřevo s nejnovějšími technologiemi pro vás vyrábí holandský profesionál v oblasti vytápění LIVN. Moderní kamna s ekoznačkou Eco Design 2022 zaručují více tepla,  méně paliva, čistší vytápění a vyšší účinnost.

Pro relaxaci na zahradě si vyberte  Zahradní nábytek, Samostatné židle, křesla, lavice, lehátka, Samostatné stoly, Ostatní zahradní nábytek a doplňky (komody, truhly, postele), zahradní houpačky a stínící plachty.

Náš zahradní nábytek je vyrobený z ratanu nebo kvalitního masivního indonéského teaku. Produkty jsou původem z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem. Garantujeme špičkovou úroveň dílenského zpracování, pevné čepované spoje, zesílenou konstrukci a kování  z mosazi.  Nakupujte zodpovědně a zvolte si produkty s certifikací. Zasaďte se s námi o dlouhodobě udržitelné a zdravé lesy.

 

RÁDI PORADÍME S VÝBĚREM! OSOBNÍ PŘÍSTUP 24/7. Zavolejte nám hned teď: 602 662 211 nebo napište e-mail: info@hamaka.eu

 

VÝROBU HOUPACÍCH SÍTÍ ZAJIŠŤUJE:

Houpací sítě Hamaka s.r.o.

fakturační adresa: Boubínská 1083/3, 251 01 Říčany
adresa pro zasílání: Honzíkova 197, 251 01 Babice
Společnost je zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 156036. IČ: 28960530, DIČ: CZ28960530
FIO banka: 2500159463/2010


Výdejní místo e-shopu pro osobní odběry: Hřiště Rugby Club Říčany, Široká 150/22, 251 01 Říčany (osobní odběry pouze Říčany  PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ na tel: + 420 771 166 778 )

 

 PŘÍJEMNÉ HOUPÁNÍ A SKVĚLÉ ZÁŽITKY NA CESTÁCH I DOMA VÁM PŘEJE HAMAKA TÝM