Neohodnoceno

AKČNÍ SET Houpačka Hangout Pod s krycí plachtou proti dešti

AKCE (šedý POD v setu s krycí plachtou za zvýhodněnou cenu) - kruhová houpací síť prémiové kvality pro celou rodinu nabízíme v kombinaci s 50% slevou na krycí plachtu proti dešti a povětrnostním vlivům. 

Skladem
Kód: SET_HAB18BKGY-HAC1800BK
11 990 Kč –8 % 10 990 Kč / ks
Kategorie: Hangout Pods
Rozměry: houpačka průměr 1,8 x v. 2,4 m, plachta prům.1,8 x v.1,9m
Nosnost: 200 kg
Hmotnost: 10 kg
Materiál: olefin a ocel, plachta polyester
houpací sítě a křesla hangout pod hamaka eu
11 990 Kč –8 %

Přenosná rodinná houpací síť, která se přizpůsobí vašemu životnímu stylu, doma i na cestách v několika barevných kombinacích a s praktickými doplňky. Jedním z nich je krycí plachta proti dešti a povětrnostním vlivům, která vás ochrání před prachem a venkovními nečistotami a zároveň poskytne stín a přístřeší k relaxaci doma i na cestách.

Oba produkty vám nabízíme v akčním setu s 50% slevou na krycí plachtu.

Houpačku můžete zavěsit na větev nebo stojan, který lze dokoupit. Montáž houpačky je rychlá a jednoduchá do 10 minut. Prémiová kvalita je zaručena tkaninou z Olefinu, která je odolná vůči plísním a houbám. Textilní komponenty se snadno čistí vlhkým hadříkem nebo je můžete při nízkých teplotách vyprat v pračce. Houpací síť sbalíte do přenosné tašky a krycí plachtu do praktického sáčku na přenášení.

Líbí se vám jiná barevná kombinace rodinné houpačky a ochranné plachty z naší nabídky?  Preferujete moskytiéru namísto ochranné plachty proti dešti? I s tím si hravě poradíme! Zavolejte nám, rádi vám ušijeme kombinaci přímo na míru vašemu přání.

 

 

HOP video

Zpět do obchodu