Neohodnoceno

Houpací síť pro jednoho Camping + Slap strap (modrý SET)

Houpací síť pro jednoho Camping je vyrobena z vysoce kvalitního parašutistického nylonu, je skladná a velmi lehká. Dodáváme s karabinami a popruhy.
Slapstrapy (2 ks) nebo také treestrapy (popruhy) jsou široké 2,5 cm a jsou tak šetrné ke stromům, při zavěšení je nepoškodí.

Skladem
Kód: 83_SETCAMPING_SMOD-TS
1 790 Kč / ks
Kategorie: Houpací sítě a křesla
Garantovaná nosnost: 120 kg
Hmotnost: 650 g
Rozměr: 290 x 150 cm
Rozměr ve sbaleném stavu: objem válce cca. 1l nebo 15 x 10 cm
Upevníte mezi body vzdálené od sebe: až 6,5 m
Materiál: Nylon

Houpací síť pro jednoho Camping je vyrobena z vysoce kvalitního parašutistického nylonu. Tento extra měkký, ale velmi silný materiál vám poskytne ten nejpohodlnější zážitek strávený v Hamace. Houpací síť je kompaktní a lehká, jednoduše ji sbalíte do batohu na treky nebo výlety. Součástí je i popruh tzv. slapstrap neboli treestrap a dvě karabiny, které umožňují rychlé zavěšení Hamaky během dvou minut. Vložte karabinu do kterékoli ze smyček, abyste dosáhli té správné výšky a úrovně pohodlí. Každý popruh má cca 250 cm a má několik smyček pro individuální nastavení. Popruhy jsou šetrné ke kůře stromů, jsou široké 2,5 cm a jsou umístěny rovně na stromě, aby jej nepoškodily.

 

Nosnost:120kg. Hmotnost: 450g + 200g Slapstrap s karabinami

Milujeme outdoor stejně jako vy a víme, že chcete výbornou kvalitu za dobrou cenu. Zaručujeme vám proto 100% spokojenost. Pokud vám tento výrobek nevyhovuje, dejte nám vědět. Rádi se postaráme o jiný produkt z naší nabídky.

Zpět do obchodu