LIVN Krbová kamna FALUN

Kód: 5901410
Neohodnoceno
27 990 Kč / ks
Skladem

Falun je krásný rohový krb. Tato robustní kamna na dřevo si přijdou na své díky hranatému provedení. Užijte si barevné plameny s přáteli a rodinou. Nebo si dejte drink a dobrou knihu a úplně se uvolněte s praskajícím ohněm v pozadí.

Falun jsou jediná kamna na dřevo od společnosti Livn speciálně navržená pro umístění do rohu místnosti. Tím, že jej umístíte přímo tam, necháváte prostory pěkně splývat do sebe. Kamna mají moderní vzhled a ocel v antracitové barvě dává krásně vyniknout plamenům. Je dokonalým doplňkem moderního interiéru. Pod topeništěm je zásuvka, kam lze uložit potřebné příslušenství. Pod ním je úložný prostor na polena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krbová kamna Falun jsou určena pro umístění do rohu místnosti  a mají výkon 9 kW, se kterým vytopí velké prostory okolo 125 m³. Dáváte přednost umístění krbových kamen venku? Pak ji dejte pod přístřešek. Falun vydrží roky a vytváří útulnou, hřejivou atmosféru. S Livn‘Flame si vyberete vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechna naše kamna na dřevo jsou důkladně testována na požární bezpečnost a snadné použití a samozřejmě mají označení CE. To znamená, že naše kamna splňují všechny evropské požadavky s ohledem na bezpečnost, životní prostředí a zdraví. Navíc splňují značku kvality EcoDesign 2022. To znamená, že kamna jsou velmi účinná a vypouštějí jen málo pevných částic. Falun má čisté spalování a vysokou účinnost. Protože je oheň za sklem, nebudou vás obtěžovat létající jiskry a vývoj kouře. Falun je zdrojem tepla a pohody v chladných dnech a večerech. Svým moderním designem tato kamna na dřevo vyniknou v každém interiéru. S kamny Livn‘Flame na dřevo bude každý večer nezapomenutelný.

Parametry:
Rozměry: 99 x 65 x 52 cm (VxŠxH)
Hmotnost: 74kg
Tepelný výkon: 9 kW
Vhodné pro místnosti okolo 125 m³
Účinnost: 77 %

Bezpečné a šetrné k životnímu prostředí