LIVN Krbová kamna MOLDE

Kód: 5955300
3 hodnocení
15 990 Kč / ks
Skladem

Molde jsou kompaktní kamna na dřevo s velkým průhledem. Chcete celou noc pozorovat plameny. Kamna jsou navržena podle nejnovějších trendů a vývoje v oblasti krbů a kamen, takže i kamna Molde mají chytré technologické vychytávky.
Krbová kamna Molde mají moderní design s uhlazenými tvary a velkým průhledem pro obdivování plamenů. Dveře se snadno a bezpečně otevírají pro zapálení a údržbu ohně. Klika dvířek zůstává chladná, takže ji můžete stále bezpečně držet, i když kamna dosahují vysokých teplot. Tato kamna na dřevo jsou vybavena kvalitním rozvodem vzduchu. Primární a sekundární proud vzduchu poskytují úplnou kontrolu nad ohněm. Nastavte si rychlost a intenzitu plamenů podle svých představ! Krbová kamna jsou navíc vybavena systémem, který zabraňuje usazování nečistot a prachu na skle. Máte tak dokonalý výhled na plameny. Spalovací komora byla také přizpůsobena nejnovějším standardům. Díky tomu vydrží kamna velmi dlouho a vy těžíte z vysoké účinnosti až 80 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S LIVN se rozhodnete pro vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechna naše kamna na dřevo jsou důkladně testována na požární bezpečnost a snadné použití a samozřejmě mají označení CE. To znamená, že naše kamna splňují všechny evropské požadavky s ohledem na bezpečnost, životní prostředí a zdraví. Navíc splňují značku kvality EcoDesign 2022. To znamená, že kamna jsou velmi účinná a vypouštějí jen málo pevných částic. Molde má čisté spalování a vysokou účinnost. Protože je oheň za sklem, nebudou vás obtěžovat létající jiskry a kouř. Kamna lze umístit pod střechu v interiéru i exteriéru. Při instalaci dbejte na to, aby byla vždy 60 cm od stěny. Molde designově opravdu vyniká. Kamna na dřevo nabízejí velmi vysokou účinnost díky kvalitnímu systému rozvodu vzduchu. Je zabráněno hromadění prachu a nečistot na velkém čelním průhledovém okně, takže můžete nerušeně koukat do plamenů.

* Certifikace ECODESIGN 2022
* Maximální výkon: 5 kW; vhodné pro místnosti okolo 85 m3
* Účinnost: 80%
* Rozměry- Výška: 57 cm - Šířka: 38 cm - Hloubka: 39 cm
* Čistá hmotnost: 39 kg
* Materiál: ocel, sklo
* Barva: černá
* Kouřovod Ø: 150 mm
* Energ. třída:A;
* Značka CE: Ano
* Přívod vzduchu: Dole
* Vestavěný úložný prostor na dřevo: Ne