LIVN Ohniště JADA FIRE PIT

Kód: 5953240
Neohodnoceno
4 890 Kč / ks
Do 2 týdnů
Položka byla vyprodána…

Ohniště LIVN JADA FIRE PIT z kolekce Jada se vyznačuje jednoduchým a účelným průmyslovým designem, který vám poskytne možnosti jak strávit s rodinou nebo přáteli příjemný večer. Máte chuť na jídlo venku? Se dřevem vytvoříte nádherný praskající oheň s nádhernými plameny. Můžete si také vychutnat lahodný gril nebo wok se samostatně dostupným příslušenstvím pro vaření. Užijte si pobyt venku!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Ohniště Jada pro vás a vaše přátele může být tím speciálním místem na zahradě. Je to nejen pěkné jako dekorace, která působí útulně, ale i místem kde si s chutí vychutnáte drink nebo nebo se zahřejte u praskajícího ohně během chladného zimního dne. Ohniště Livn je vyrobeno z oceli s práškovým nástřikem, takže je odolné vůči povětrnostním vlivům. Můžete ho proto bez problémů nechat venku a užívat si ho po mnoho let. Díky třem velkým nohám stojí bezpečně a pevně na svém místě.

Do ohniště se vejde velké množství polen, takže si můžete užívat velké plameny. Tímto způsobem rychle vytvoříte teplý a romanticky praskající oheň. Mísa na oheň má krásné, funkční křivky, takže samostatně dostupné příslušenství na vaření perfektně sedí. Vyberte si robustní grilovací desku, praktickou grilovací mřížku a/nebo velkou pánev wok. Toto příslušenství je speciálně navrženo pro Jadu. Položíte je na oheň a poté můžete intenzivně vařit. Ohniště je proto multifunkční: je to mísa na oheň a gril v jednom!

Doplňkové parametry

Kategorie: Ohniště
Výška x průměr: 55 x44,5cm
Materiál: prášková ocel
Položka byla vyprodána…