LIVN Wok pánev JADA

Kód: 5953280
Neohodnoceno
1 590 Kč / ks
Skladem

Litinový Wok na terasovém krbu nebo ohništi? Je to možné! S touto pánví JADA WOK připravíte ty nejchutnější wok pokrmy během chvilky. Livnová wok pánev LIVN JADA se perfektně hodí na terasový krb Jada a koš na oheň. Velká pánev wok je vyrobena z litiny a má dlouhou životnost.

 

Speciálně pro terasový krb Jada a krbový koš má Livn ve svém sortimentu řadu grilovacích doplňků, včetně pánve wok. Litinový wok má díky své černé barvě stejný vzhled jako zbytek řady Jada. Litina je také odolná vůči velmi vysokým teplotám a je velmi odolná. Materiál woku také zajišťuje rovnoměrné vaření. Pánev wok Livin je s průměrem 45 cm vhodná i pro přípravu velkých jídel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určeno speciálně pro terasový krb JADA ORIGINAL nebo ohniště JADA FIRE PIT. Značka LIVN má ve svém sortimentu řadu grilovacích doplňků, včetně pánve wok. Litinový wok má díky své černé barvě stejný vzhled jako zbytek řady Jada. Litina je také odolná vůči velmi vysokým teplotám a je velmi odolná. Materiál woku také zajišťuje rovnoměrné vaření. Pánev wok Livin je s průměrem 45 cm vhodná i pro přípravu velkých jídel. Litinový wok je dodáván s odpovídajícím kovovým kroužkem, který zajišťuje, že wok neklouže. Pomocí rukojetí snadno vyjmete wok z terasového krbu nebo ohniště. Ale buďte opatrní- rukojeti jsou od ohně velmi horké!!! Počkejte tedy, až wok dostatečně vychladne, nebo použijte speciální rukavice, které vydrží extrémní horko.

Proměňte svůj terasový krb nebo ohniště Jada v multifunkční gril. Použijte k tomu příslušenství Livn BBQ. Kromě pánve wok o průměru 45 cm má řada Jada také grilovací mřížku a grilovací desku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ohniště
Průměr: 45cm