Neohodnoceno

Plynová lucerna COSI- typ Cosiscoop Basket high

Cosiscoop Basket je plynová lucerna v černé barvě s drátěným ocelovým pláštěm, robustním rámem s vysokým podstavcem. Má jednoduchou otevřenou konstrukci a upoutá pozornost jako solitérní objekt ve větším prostoru.

Skladem
Kód: 5801150
5 490 Kč –27 % 3 990 Kč / ks
Kategorie: Plynové lucerny COSI
Záruka: 2 roky
Příslušenství:: oblázky/kamínky, ochranné sklo
Materiál:: kov, sklo
Rozměry:: prům. 21 x 77 cm
Hmotnost:: 7 kg
5801150 Cosiscoop Basket high
5 490 Kč –27 %

 

Cosiscoop Basket vnáší útulnost do interiéru i exteriéru. Váš domov i zahrada získají s tímto nádherným exemplářem jedinečnou atmosféru. 

Lucerna je praktická a snadno se používá. Našroubujte plynovou kartuši do spodní části plynové lucerny, otočte knoflíkem dokořán a zapalte lucernu Scoop dlouhým zapalovačem. Na 190gramovou plynovou kartuši hoří svítilna Cosiscoop Basket přibližně 5-6 hodin a zajistí vám příjemné večery.

Chcete ji mezitím vypnout? Žádný problém, ovládací knoflík umožňuje snadné zhasnutí a lucernu lze příště jednoduše znovu zapálit dlouhým zapalovačem. Tato lucerna si získá pozornost přátel a známých.

Všechny plynové lucerny Scoop fungují na univerzální 190gramovou palivovou kartuši. Vždy se ujistěte, že jste zvolili plynovou kartuši se systémem zastavení plynu. Pokud plynová lucerna ztratí kontakt s kartuší, automaticky se aktivuje systém gas-stop.

 

V sérii Basket je k dispozici také koš Cosiscoop Basket. Tato menší varianta je jen trochu jiná, protože nemá stojan ani skleněný obal. Lucerna Basket je k dispozici ve třech barvách: černé, bílé a olivově zelené.

Gas lantern

image

Zpět do obchodu