Stínící plachta ISEO trojúhelníková bílá 3,6x3,6x3,6m

Kód: 5000200
Neohodnoceno
899 Kč / ks
Skladem

V horkém dni je úžasné najít stín na vaší zahradě. Plachty na stínění od Livin'outdoor se v těchto dnech rozhodně hodí! V chladivém stínu jste chráněni před sluncem a dalšími povětrnostními vlivy. Látka je dostupná v různých barvách a velikostech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Někdy je úžasné se intenzivně opalovat, ale také je důležité se před sluncem chránit. Stínící plachty Livin'outdoor jsou perfektním řešením. Tato krásná alternativa slunečníku blokuje až 95 % UV záření! Na rozdíl od slunečníku se s ním ale nemusíte nikam tahat a nemusíte se bát, že vám se plachta v silném větru odfoukne. Plátno jednoduše připevníte na sloupek nebo zeď pomocí odpovídající sady montážního příslušenství od Livin'outdoor. Stínící tkanina ve tvaru trojúhelníku nebo čtverce je vyrobena z HDPE neboli High Density Polyethylen. Tento materiál téměř neabsorbuje vodu, takže plachta nehnije ani neplesniví. Materiál je také velmi pevný, takže se netrhá. Tato stínící plachta vám poskytne roky potěšení! Také byste chtěli mít možnost sedět venku během deště? Pak si vyberte plachty z polyesteru od Livin'outdoor. Tyto jsou zcela voděodolné.
Hlavní výhody:
* rozměry: 360 x 360 x 360cm
* blokuje až 95 % UV záření
* odolný vůči povětrnostním vlivům
* snadná instalace
* snadné čištění

 

Snadná montáž a čištění: nejprve si určete, kde si chcete plachtu použít a mít stín. Vezměte v úvahu dráhu slunce během dne! Poté namontujte desky s okem z montážní sady na správná místa na stěně nebo sloupku. Následně zahákněte kroužky na látce pomocí karabiny a napínáků napněte.
Aby plachta zůstala krásná, můžete jí snadno vyčistit vodou. Další příjemnou věcí na plachtě Livin'outdoor je to, že nejenže poskytuje šikovnou ochranu před sluncem, ale také dodává vaší zahradě krásný a atraktivní vzhled! Látku samozřejmě můžete použít i na (střešní) terasu nebo balkon.
Kolik stínu chcete na zahradě? S Livin'outdoor o všem rozhodujete sami. Stínící plachty jsou k dispozici v různých velikostech, tvarech a barvách. Jen si vyberte ten správný typ látky a velikosti, který vám vyhovuje!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stínící plachty
Balení: taška s vložkou
Rozměry: 360x360x360cm
Materiál: HDPE 185g/m2