Neohodnoceno

Stínící plachta LIVIGNO trojúhelníková béžová 3,6x3,6x3,6m

V horkém dni je úžasné najít stín na vaší zahradě. Voděodolné plachty na stínění COMO od Livin'outdoor se v těchto dnech rozhodně hodí! V chladivém stínu jste chráněni před sluncem a dalšími povětrnostními vlivy včetně deště. Látka je dostupná v různých barvách a velikostech.

Skladem
Kód: 5000810
2 490 Kč / ks
Kategorie: Stínící plachty
Balení: taška s vložkou
Rozměry: 360x360x360cm
Materiál: Polyester 220g/m2

Někdy je úžasné se intenzivně opalovat, ale také je důležité se před sluncem chránit. Stínící plachty Livin'outdoor jsou perfektním řešením. Tato krásná alternativa slunečníku blokuje až 95 % UV záření! Na rozdíl od slunečníku se s ním ale nemusíte nikam tahat a nemusíte se bát, že vám se plachta v silném větru odfoukne. Plátno jednoduše připevníte na sloupek nebo zeď pomocí odpovídající sady montážního příslušenství od Livin'outdoor. Stínící tkanina ve tvaru trojúhelníku nebo čtverce je vyrobena z Polyesteru. Díky tomu je tento materiál voděodolný a ochrání vás tak před deštěm i sluncem. Materiál je také velmi pevný, takže se netrhá. Tato stínící plachta vám poskytne roky potěšení! Pak si vyberte plachty z HDPE od Livin'outdoor. Tyto jsou o něco levnější, ale ne zcela voděodolné.
Hlavní výhody:
* rozměry: 360 x 360 x 360cm cm
* blokuje až 95 % UV záření
* Teflonový zátěr s PU povlakem proti dešti
* odolný vůči povětrnostním vlivům
* snadná instalace
* snadné čištění

 

Snadná montáž a čištění: nejprve si určete, kde si chcete plachtu použít a mít stín. Vezměte v úvahu dráhu slunce během dne! Poté namontujte desky s okem z montážní sady na správná místa na stěně nebo sloupku. Následně zahákněte kroužky na látce pomocí karabiny a napínáků napněte.
Aby plachta zůstala krásná, můžete jí snadno vyčistit vodou. Další příjemnou věcí na plachtě Livin'outdoor je to, že nejenže poskytuje šikovnou ochranu před sluncem a deštěm, ale také dodává vaší zahradě krásný a atraktivní vzhled! Látku samozřejmě můžete použít i na (střešní) terasu nebo balkon.
Kolik stínu chcete na zahradě? S Livin'outdoor o všem rozhodujete sami. Stínící plachty jsou k dispozici v různých velikostech, tvarech a barvách. Jen si vyberte ten správný typ látky a velikosti, který vám vyhovuje!

 

Zpět do obchodu