1 hodnocení

Stůl s plynovým ohništěm COSI - typ Cosiflow čtverec /deska teak

Elegantní čtvercový stůl s plynovým ohništěm Cosiflow má hliníkový rám v antracitové barvě. Deska stolu je vyrobená z teakového dřeva.

 

Stůl s plynovým ohništěm COSI nabízí hned 3 výhody v jednom: designový stůl s plynovým ohništěm, tepelný zářič a klasický konferenční stolek.

Skladem
Kód: 5980960
43 990 Kč –13 % 37 990 Kč / ks
Kategorie: Stoly s plynovým ohništěm COSI
Záruka: 2 roky
Příslušenství v ceně: kryt na hořák, lávové kameny, 4 ks keramických polen, plynovou hadici a regulátor, manuál a baterie.
Materiál: hliník
Rozměr: 100 x 100 x 48 cm
Hmotnost: 41 kg
5980960 Cosiflow square teak.png
Akce Novinka
43 990 Kč –13 %

Série stolů s plynovým ohništěm Cosiflow vyniká svou jednoduchostí a perfektně ladí s každým venkovním nábytkem. Rám Cosiflow je vyrobený výhradně z hliníku, který je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům a dlouhodobě si udržuje stejný vzhled i barevnost. Elegantní vzhled teakové desky můžete podpořit použitím ochranných prostředků určených přímo na teakové dřevo.                                              

Prémiový design v kombinaci hliníkového rámu a teakové desky zaručuje jeho variabilní použití v kombinaci se zahradními sestavami nejen z teakového dřeva i jiných materiálů jako je například látkový, proutěný nebo ratanový nábytek.

Každý stůl s plynovým ohništěm Cosiflow lze zakrýt krycí deskou a máte tak k dispozici celou plochu jako v případě jídelního nebo konferenčního stolu. Police umístěná pod vrchní teakovou deskou vytváří další skladovací prostor, který můžete využít pro uskladnění nebo odložení nezbytností.

Hořák o výkonu 8,5 kW vás dokáže pohodlně zahřát nebo vytopit vaší zimní zahradu a prodloužit tak vaše venkovní posezení.

Navzdory své nízké výšce stolu je stále prostor pro umístění 5 kg plynové bomby do vestavěného oddílu, který je diskrétně umístěn uvnitř stolu.

K ohništi Cosiflow můžete dokoupit další příslušenství jako je skleněné sklo, která má ochrannou funkci a dodává ohništi luxusnější vzhled. Chrání plamen před poryvy větru nebo převrhnutou sklenicí. Ochranné sklo doporučujeme využít i v případě, že stolek používáte jako pracovní plochu nebo se v blízkosti stolu pohybují děti a zvířata.

 

Doporučujeme dokoupit krycí plachtu, která ochrání plynový krbový stůl před vnějšími vlivy v případě, že jej denně nevyužíváte.

 

Užijte si trávení času se svou rodinou a přáteli!

 

Výhradní zastoupení jistota originální prémiové značky

COSI fires table_gas bottle instal

image

Zpět do obchodu