Plynové ohniště COSI-DOME černý

Kód: 5981300
2 hodnocení
23 990 Kč / ks
Skladem

Novinka v kolekci Cosi je čtverhranné sloupové ohniště DOME. Toto fantastické plynové ohniště ve tvaru sloupu zaujmou svým neotřelým designem v jakékoli zahradě a na jakékoli terase nebo verandě.  Cosi DOME je solitérní objekt, který zaujme pozornost na jakémkoli místě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cosipillar Dome je skutečným solitérem na vaší zahradu, terasu nebo verandou! Plynový krb ve tvaru sloupu vydává příjemné teplo, až 4,1 kW. Příslušenství obsahuje i kolečka, takže se s Cosipillar Dome jednoduše manipuluje. Elegantní a moderní vzhled Cosipillar Dome vychází ze stejnojmenné plynové svítilny Cosiscoop Dome. Na rozdíl od této plynové svítilny a Cosiscoop Pillars vyzařuje Cosipillar Dome teplo díky jeho velkému kulatému hořáku, který navíc vytváří krásné vysoké plameny. Je ideální na chladnější dny nebo chladné večery. Plynová láhev o maximální výšce 52 cm se pohodlně vejde dovnitř ohniště DOME. Pokud použijete 5 kg plynovou láhev, bude Cosipillar Dome hořet asi 16 hodin. To zajišťuje, že si můžete užívat atmosféru živých plamenů společně s přáteli a rodinou po několik večerů.

Výhradní zastoupení jistota originální prémiové značky

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 2 roky
• Produkt obsahuje následující příslušenství:: lávové kameny, ochranné sklo, plynovou hadici a regulátor, baterii, kolečka
• materiál:: hliník, sklo
• rozměr:: 36 x 36 x 106 cm
• hmotnost:: 12kg
• výkon hořáku:: 4,1 kW

image