2 hodnocení

Plynové ohniště COSI-DOME černý

Novinka v kolekci Cosi je čtverhranné sloupové ohniště DOME. Toto fantastické plynové ohniště ve tvaru sloupu zaujmou svým neotřelým designem v jakékoli zahradě a na jakékoli terase nebo verandě.  Cosi DOME je solitérní objekt, který zaujme pozornost na jakémkoli místě.

Na dotaz
Kód: 5981300
23 990 Kč / ks
Kategorie: Zahrada
Záruka: 2 roky
• Produkt obsahuje následující příslušenství:: lávové kameny, ochranné sklo, plynovou hadici a regulátor, baterii, kolečka
• materiál:: hliník, sklo
• rozměr:: 36 x 36 x 106 cm
• hmotnost:: 12kg
• výkon hořáku:: 4,1 kW

Cosipillar Dome je skutečným solitérem na vaší zahradu, terasu nebo verandou! Plynový krb ve tvaru sloupu vydává příjemné teplo, až 4,1 kW. Příslušenství obsahuje i kolečka, takže se s Cosipillar Dome jednoduše manipuluje. Elegantní a moderní vzhled Cosipillar Dome vychází ze stejnojmenné plynové svítilny Cosiscoop Dome. Na rozdíl od této plynové svítilny a Cosiscoop Pillars vyzařuje Cosipillar Dome teplo díky jeho velkému kulatému hořáku, který navíc vytváří krásné vysoké plameny. Je ideální na chladnější dny nebo chladné večery. Plynová láhev o maximální výšce 52 cm se pohodlně vejde dovnitř ohniště DOME. Pokud použijete 5 kg plynovou láhev, bude Cosipillar Dome hořet asi 16 hodin. To zajišťuje, že si můžete užívat atmosféru živých plamenů společně s přáteli a rodinou po několik večerů.

Výhradní zastoupení jistota originální prémiové značky

image

Zpět do obchodu