Neohodnoceno

BIO krb Lightline 90 LRF

Biokrb Lightline 90 LRF je biokrb v čelním provedení a v délce 90 cm. Čelní provedení nabízí zabudování biokrbu tam, kde je žádoucí zachovat čistotu linií. Pohled do plamenů ohně je umožněn z přední strany.

Biokrb Lightline obohatí prostor o magickou atmosféru živých plamenů. Jeho atraktivitu zvyšuje čistý provoz bez prachu a popela a hladká instalace bez potřeby odkouření a stavebního povolení. Elegantní design biokrbu je už jen třešničkou na dortu, jenž z ohně vytváří živé umělecké dílo.

Skladem
Kód: 940000
22 990 Kč / ks
Kategorie: BIO krby
Záruka: 2 roky
Rozměry: 90 x 45 x 20,3cm
Hmotnost: 24kg
Objem zásob. na biolíh: 0,9l
Doba hoření při max výkonu: 65min
Výkon: 0,7-1,9kW
Podání biolihu: mechanické
Materiál: Ocel, nerez hořák, sklo
Typ krbu: vestavný

Biokrb Lightline 90 LRF je vestavný biokrb v čelním provedení a v délce 90 cm. Biokrb je vyrobený z kvalitní oceli lakované žáruvzdornou barvou v černém polomatu. Hořáky jsou z kvalitní nerezové oceli. Před přímými plameny vás chrání vsazené sklo.

Instalace krbu je snadná. Není potřeba komín ani jiné odkouření. Obejdete se i bez stavebního povolení.

POZOR: biokrb musí být zabudovaný pouze do nehořlavého materiálu. Biokrb nesmí být zabudovaný do hořlavých materiálů, jako je například dřevo, sádrokarton apod.

Snadné používání biokrbu jistě potěší nejednu hospodyňku. Do hořáku nalijete požadované množství biolihu pomocí nálevky a zapálíte zapalovačem. Díky regulační úchytce můžete měnit intenzitu plamenů. Biokrb snadno uhasíte tak, že hořák překryjete nehořlavým krytem.

Při spalování biolihu nevzniká nepořádek, žádný popel, kouř ani zplodiny. Při hoření se uvolňuje pouze velmi málo oxidu uhličitého a vodní páry. Podobně, jako když vydechujete. Živé plameny vyzařují mírné teplo, které sice nevyhřeje celou místnost, v izolovaných prostorech však naopak oceníte nepřehřátí místnosti.

biokrb

Zpět do obchodu