Leatherman multifunkční nástroje

Leatherman multifunkční nástroje pro profesionály i dobrodruhy

 

Leatherman není jen kvalitní, spolehlivý a multifunkční nástroj, je to životní styl o připravenosti na cokoliv v přírodě i v práci. Multifunkční nože a kleště jsou nástroje, které potřebujete k pohodlí i přežití.

Kvalitní konstrukce a odolné materiály znamenají, že vydrží i v nejnáročnějších podmínkách. Ať už se ponoříte do deštných pralesů nebo vystoupíte na ledovec.

S rozmanitým výběrem nástrojů, jako jsou pilka, šroubováky, otvíráky na lahve a dokonce i pinzeta, záchranářská píšťalka nebo nůž na sýry, je každá funkce navržená s ohledem na praktičnost a efektivitu.

Leatherman je investice, která se vyplatí mnohokrát a která vám poskytne klid vědomí, že jste připraveni na cokoli. Bez ohledu na to, jestli jste dobrodruh začínající svou první expedici, nebo zkušený průzkumník, který hledá dokonalý nástroj, Buďte vždy o krok napřed!

 Od roku 1983 vyrábí společnost LEATHERMAN multitooly, které jsou velmi odolné a  na práci jako stvořené. Když Tim Leatherman a jeho obchodní partner Steve Berliner zakládali společnost s multitoolem Pocket Survival (PST), neměli tušení, že se jednoho dne bude vyrábět více než 30 modelů na ploše 25.000 čtverečních metrů v továrně s více než 400 zaměstnanci.
Rodák z Oregonu Tim Leatherman vystřídal řadu zaměstnání, kde trávil hodně času cestováním do zahraničí. Během něj vymýšlel konceptu nového univerzálního nástroje. Od počátku je společnost založena na jednoduché filozofii: vyrábět a dodávat včas, plnit přání zákazníků a naslouchat jejich potřebám, zvyšovat efektivitu multitoolů a poskytovat svým zaměstnancům příjemné prostředí.

Rádi vám představujeme produktovou řadu s aktuálními novinkami:

Nože

Multitooly

Příslušenství

 

Tým HAMAKA.eu