První máj svátek práce nebo lásky?

Jako Svátek práce se první květen slaví od roku 1890 na památku vypuknutí stávky odborů a anarchistů usilujících o osmihodinovou pracovní dobu ve Spojených státech.

Jenže květen je také měsíc, kdy se příroda po zimě probouzí k aktivnímu životu. A když svítí slunce, vyrážejí v den státního svátku zamilovaní ven, aby se políbili pod rozkvetlou třešní, jak praví tradice, která má svůj původ ve starověkém Římě a bohyni Flóře.

 

Máme pro vás milí Hamakáci pár typů, jak propojit práci s láskou a lásku s prací.

 zahradní nábytek židle teak 5242-2   

Příprava zahrady na jarní sezónu

Na začátku jarní sezóny je vždy dobré zkontrolovat zahradní nábytek a provést základní údržbu. Pokud uvažujete o jeho výměně, podívejte se na novinku v našem sortimentu – zahradní sestavy nebo jednotlivé kusy zahradního nábytku z teakového dřeva nebo ratanu. Garantujeme špičkovou úroveň dílenského zpracování, pevné čepované spoje, zesílenou konstrukci a kování z mosazi. Věděli jste,  že náš teakový nábytek je ze 100% udržitelného hospodářství s certifikací  lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem?

HangoutPods_small     

Odpočinek pro dva i pro jednoho

Dopřejte si letos pohodu nejen pro sebe, ale udělejte radost celé rodině. Vy už velmi dobře víte, jakou pohodu a relax zažíváte při pohupování v našich hamakách, houpacích sítích a křeslech. Teď je na čase se podělit i s přáteli nebo členy domácnosti. A abyste se mohli dělit jen jen o prožitky, ale rozhodně ne o svoji Hamaku, podívejte se na rodinné houpačky HangoutPod a udělejte radost celé rodině!

Nově pro vás máme i ratanová houpací křesla. Jsou naprosto bezúdržbová a velmi odolná vůči povětrnostním podmínkám i mrazu. Náš zahradní nábytek tedy můžete mít na své zahradě klidně celý rok.

 

 

5801100 - Cosiscoop Original ivory_SI1     

Romantické večery v teple

Jaro sice letos přichází velmi pomalu a pozvolna, ale s našimi plynovými ohništi a lucernami COSI si na terasu můžete sednout již teď. A pokud vám přeci jen bude trochu foukat  na záda, jednoduše se zahřejte se samovyhřívacími polštáři COSI nebo zapalte příruční lucerničku. Teplo i romantický nádech vašeho jarního večera tak budou zaručeny.

 

batoh ZULU   

Outdoorové aktivity

O víkendu možná vyrazíte poprvé do kempu nebo stanovat. Přípravy jsou v plném proudu a vy zjišťujete, že by to chtělo obměnit nebo dokoupit i něco z outdoorového & camping příslušenství? I to u nás najdete. Letos si konečně kupte pořádnou čelovku a nůž.

 

 

Nezapomněli jste na něco?

Pokud budete po vzoru keltské tradice a svátku Beltaine, který také spadá na tento den, uhašovat krby a rozdělávat nové ohně, vzpomeňte si i na nás a podívejte se na novinky v sekci plynové krby nebo krbová kamna.

Co takhle dokoupit ještě nějaké příslušenství? Máte háky a karabiny pro uchycení vašich houpaček a sítí? Zkontrolovali jste Hamaku, jestli máte stále pevná a nepoškozená lana? Rozhodujete se, zda letos na zahradě namísto zavěšení na stromy zakoupíte designový dřevěný nebo kovový stojan? A co naše outdoorové ponožky, ty už také máte? :-)

 

Ať už se rozhodnete strávit první květnový víkend jakkoliv, dělejte to, co je vašemu srdci blízké a z čeho máte radost a potěšení.

 

Přejeme vám krásný první máj!

HAMAKA Tým

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení