Čelová svítilna Ledlenser MH11 šedá

Kód: 500996
Neohodnoceno
4 390 Kč –4 %
Čelová svítilna MH11 ŠEDÁ Ledlenser Hamaka eu
4 390 Kč –4 % 4 190 Kč / ks
Skladem

Tradiční designem, futuristická zabudovanými funkcemi včetně technologie Bluetooth pro dálkové ovládání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová čelovka Ledlenser MH11 je špičkovou svítilnou pro náročné outdoorové nadšence. Tato futuristická čelovka splňuje ty nejpřísnější parametry z dílny Ledlenseru jako využití patentovaných technologií Advanced Focus System či Speed Focus, excelentní výkon až 1000 lumenů s dosvitem 320 metrů nebo možnost snadného a rychlého dobíjení. Kromě toho však přidává celou řadu nových, moderních prvků, s kterými se vaše čelovka stane doslova třetím okem.

Díky nové aplikaci pro mobilní zařízení Ledlenser Connect totiž můžete vaši čelovku připojit k telefonu a ovládat jí na dálku. Tím Ledlenser boří veškerá omezení a MH11 se tak stává vaším nepřetržitým a stoprocentně spolehlivým parťákem pro všechny příležitosti. Hliníkový chladič zajišťuje bezpečný a bezproblémový chod, nastavitelný výkyvný mechanismus umožňuje posvítit si kdykoliv a kamkoliv podle vaší potřeby, indikátor stavu baterie vám vždy připomene nutnost dobití. Ani to však není zdaleka vše.

Čelovka zvládne bez nutnosti použití filtrů rozsvítit červené, zelené či modré světlo ideální pro použití nejen při lovu. Pokročilý zaostřovací systém poskytuje snadné a intuitivní nastavení světelného kužele, tradičně se čelovka může pochlubit i odolností IP54 proti vodě i prachu, a kromě mnoha dalších prvků přináší výrobce inovaci v podobě jednoduchého a efektivního montážního systému. Třešničkou na dortu pak je technologie Optisense, která umí světlo čelovky automaticky přizpůsobovat okolním světelným podmínkám.

Obsah balení:1x Li-ion akumulátor, USB kabel, magnetické nabíjení, pouzdro

 

PARAMETRY

ENERGY SAVING PROGRAM
Dosah světla: 320/300/200/30 m
Světelný tok: 1000/750/300/10 lm
Doba svícení: -/4/8/100 h

 

OSTATNÍ
Hmotnost: 179 g
Baterie: 1x Li-ion
Dobíjení:  Ano
Certifikát odolnosti:  IP54
LED: Xtreme LED
Bluetooth: Ano (Aplikaci Ledlenser Connect pro ovládání čelovky naleznete na Apple store nebo Google play)
Kapacita baterie: 11.84 Wh

 

TECHNOLOGIE

 

Zaostřovací čelovka

Advanced Focus System

Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby

Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Mezinárodní patenty AFS:

Patent-No. China: ZL 200680000752.1Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. HongKong: 1108730

 

čelovka s nouzovým světlem

Emergency light

Nouzové světlo

Je-li svítilna zapojena v nabíjecí stanici, při výpadku proudu se automaticky zapne. Světlo vám tak pomůže orientovat se a například najít pojistkovou skříňku.

 

automatické přizpůsobení světla

Optisense technology

Měří úroveň světla v okolí uživatele, světlo automaticky upravuje jas a poskytuje uživateli jen správné množství světla.

 

individuální nastavení svítilny

Smart Light Technology

Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie „SMART LIGHT TECHNOLOGY“, neboli Chytrá světelná technologie. Zkratka SLT.

 

kontrola proti přehřátí

Temperature Control System

Temperature Control Systém chrání svítilnu proti přehřátí

 

chlazení čelovky

Cooling Technology

Dvouvrstvý chladič pro maximální efektivitu odvodu tepla od LED čipu.

 

 

čelovka s barevným světlem

Multicolor light

čelovka s bluetooth ovládáním

BLUETOOTH 5

Svítilny se zabudovanou technologií Bluetooth lze ovládat dálkově. Buď pomocí aplikace LEDLENSER connect ve smartphonu, nebo pomocí náramkového dálkového ovladače Ledlenser. Díky tomu můžete svítilnu nejen pohodlně bezdotykově ovládat, ale také velice přesně nastavit na požadované parametry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čelovky
Záruka: 7 let
Součást balení: 1x Li-ion akumulátor, USB kabel, magnetické nabíjení, pouzdro
Světelný tok: boost power/low power (lm):1000/10
Dosah světla: Boost power/Low power (m):320/20
Doba svícení: Boost power/Low power (h):4/100
Doba nabíjení: 7 hodin
Váha (vč. baterií): 179 g
Stupně ochrany krytem: IP54
Typ baterie: Li-ion
Počet LED: 1
Barva: černá