Leatherman Multifunkční nůž SKELETOOL CX

Kód: LTG 830958
Neohodnoceno
2 990 Kč –3 %
1451 multifunkcni nuz skeletool cx Leatherman Hamaka eu
2 990 Kč –3 % 2 890 Kč / ks
Na objednávku

Lehkost, síla, odolnost multifunkčního nože SKELETOOL pro cestovatele i horolezce s inovovanou čepelí. Váš pomocník při kempování i cestování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leatherman SKELETOOL CX podědil po svém starším bráchovi Leatherman SKELETOOL všechny jeho základní atributy – atraktivní design, extrémní odolnost i ladné tělo s odlehčovacími otvory. Ty ho s pouhými 142 gramy činí jedním z nejlehčích nástrojů své třídy. K tomu všemu ale ještě SKELETOOL CX dovedl k dokonalosti čepel nože s hladkým ostřím, která je vyrobena z ještě kvalitnější oceli 154CM. V na první pohled jednoduchém multitoolu naleznete vše základní, co potřebujete na cestách v přírodě i ve městě: kromě nože také kleště, otvírák, karabinu a sadu bitových šroubováků. Celkem sedm funkčních nástrojů v odlehčeném kompaktu v ještě atraktivnějším stříbrno-černém designu budete mít vždy po ruce a jeho váhu na opasku či v batohu ani nepocítíte. Stane se tak vaším nepostradatelným parťákem na každé cestě.

Balení obsahuje: multitool, bity: křížový #1 a #2, plochý 1.4 a 3/16, odnímatelný klip na opasek, samolepku 100% originál, návod

PARAMETRY

Délka čepele: 6.6 cm

Délka zavřeného nástroje: 10 cm

Hmotnost: 142 g

 

NÁSTROJE 

  1. Kleště s jehlovou špičkou
  2. Utahovací kleště
  3. Štípací kleště tvrdých drátů
  4. Štípací kleště měkkých drátů
  5. Nůž s rovnou čepelí z oceli 154CM
  6. Karabina/otvírák lahví
  7. Velký adaptér na bity

Doplňkové parametry

Kategorie: Multitooly
Pouzdro:: NYLON BLACK MEDIUM
Hmotnost:: 142 g
Počet nástrojů:: 7+2 bity