Neohodnoceno

Stůl s plynovým ohništěm COSI Bridge teak

Cosi BRIDGE je stylový stůl s plynovým ohništěm z teaku. Stůl s plynovým ohništěm je navržený tak, aby na vaší zimní zahradu nebo terasu přinášel teplo.
Užijte si čas, který trávíte se svou rodinou a přáteli!

Skladem u dodavatele
Kód: 5981180
39 990 Kč / ks
Kategorie: Stoly s plynovým ohništěm COSI
Záruka: 2 roky
Příslušenství v ceně: kryt na hořák, lávové kameny, 3 ks keramických polen, plynovou hadici a regulátor, manuál a baterie.
Materiál: teak/nerezová ocel/hliník
Rozměr: 140 x 80 x 48 cm
Hmotnost: 50 kg
5981180 Cosibridge 140 teak 1
ZDARMAZDARMA

Každá stůl je jedinečný a originál, protože se jedná o přírodní produkt a jako takový má svůj osobitý design.  Díky velkorysým rozměrům délky 140 cm, šířky 80 cm a výšky 47 cm nabízí dostatek prostoru pro pozvání všech vašich přátel a rodiny.

 

Řada Cosi Bridge teak je dodávaná s regulátorem 30 mBar s plynovou hadicí, 3 keramickými poleny, lávovými kameny, baterií a krycí deskou. Stačí pouze zakoupit plynovou láhev. Doporučujeme dokoupit krycí plachtu.

 Stůl s plynovým ohništěm umístěte na rovném pevném, stabilním povrchu a v dostatečné vzdálenosti od hořlavých materiálů. Prostor by měl být dostatečně větraný. Po Vypnutí přívodu plynu ponechte stůl vychladnout alespoň 1,5 hodiny.

Pokyny pro instalaci, technické specifikace a další informace najdete v přiloženém návodu nebo si jej můžete stáhnout zde - Související soubory.  V případě dotazů nás prosím kontaktujte.

fires

image

Zpět do obchodu