Neohodnoceno

Stůl s plynovým ohništěm Cosiloft 120 kulatý-černý/deska teak

Kulatý stůl s plynovým ohništěm s automatickým zapalováním a praktickým otočným knoflíkem. Hliníkový rám je v černé barvě. Deska stolu je vyrobená z teakového dřeva.

Stůl s plynovým ohništěm COSI nabízí hned 3 výhody v jednom: designový stůl s plynovým ohništěm, tepelný zářič a klasický konferenční stolek.

 

Skladem u dodavatele
Kód: 5981110
39 990 Kč / ks
Kategorie: Stoly s plynovým ohništěm COSI
Rozměry: průměr 120, výška 48 cm
5981110 Cosiloft 120 round black teak
Novinka
ZDARMAZDARMA

Hledáte stůl, který udělá z vaší zahrady výjimečné místo? Pak byste měli zvolit kulatý krbový stůl Cosiloft 120. Vychutnejte si hřejivý plamen šlehající ze středu kulatého krbového stolu Cosiloft 120. Jeho výšku můžete regulovat pomocí otočného knoflíku.

 

Stůl s plynovým ohništěm Cosiloft má otevřený rám z hliníku se stolní deskou z teaku. Rám nabízíme v bílé barvě pro moderní vzhled nebo v černé barvě pro industriální styl. Výška stolu umožňuje umístit 5 kg plynovou bombu do vestavěného oddílu, který je minimalisticky umístěn uvnitř stolu.

 

Každý stůl s plynovým ohništěm Cosiloft lze zakrýt krycí deskou a máte tak k dispozici celou plochu jako v případě jídelního nebo konferenčního stolu. Hořák o výkonu 8,5 kW vás dokáže pohodlně zahřát nebo vytopit vaší zimní zahradu a prodloužit tak vaše venkovní posezení.

 

Příslušenství obsahuje: lávové kameny, 3 ks keramických polen, připojovací hadici s regulátorem, návod k obsluze a baterie.

 

Doporučujeme dokoupit krycí plachtu, která ochrání plynový krbový stůl před povětrnostními vlivy.

Skleněná deska není součástí dodávky a lze ji objednat samostatně jako volitelné příslušenství.

 

Díky svým rozměrům a barevnému provedení je stůl s plynovým ohništěm Cosiloft ideálním doplňkem našich teakových sestav zahradního nábytku.

Výhradní zastoupení jistota originální prémiové značky

Zpět do obchodu