Stůl s plynovým ohništěm Cosiloft 120 kulatý-bílý/deska teak

Kód: 5981100
Novinka
1 hodnocení
ZDARMAZDARMA
5981100 Cosiloft 120 round white teak
39 990 Kč / ks
Skladem u dodavatele

Kulatý stůl s plynovým ohništěm a automatickým zapalováním s praktickým otočným knoflíkem. Hliníkový rám je v bílé barvě. Deska stolu je vyrobená z teakového dřeva.

Stůl s plynovým ohništěm COSI nabízí hned 3 výhody v jednom: designový stůl s plynovým ohništěm, tepelný zářič a klasický konferenční stolek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte stůl s plynovým ohništěm, který udělá z vaší zahrady výjimečné místo? Pak byste měli zvolit stůl s plynovým ohništěm Cosiloft 120. Vychutnejte si hřejivý plamen šlehající ze středu kulatého stolu s ohništěm Cosiloft 120. Jeho výšku můžete regulovat pomocí otočného knoflíku.

 

Stůl s plynovým ohništěm Cosiloft má otevřený rám z hliníku se stolní deskou z teaku. Rám nabízíme v bílé barvě pro moderní vzhled nebo v černé barvě pro industriální styl. Výška stolu umožňuje umístit 5 kg plynovou bombu do vestavěného oddílu, který je minimalisticky umístěn uvnitř stolu.

 

Každý stůl s plynovým ohništěm Cosiloft lze zakrýt krycí deskou a můžete pak využít celou plochu jako v případě jídelního nebo konferenčního stolu. Hořák o výkonu 8,5 kW vás dokáže pohodlně zahřát nebo vytopit vaší zimní zahradu a prodloužit tak vaše venkovní posezení.

 

Příslušenství obsahuje: lávové kameny, 3 ks keramických polen, připojovací hadici s regulátorem, návod k obsluze a baterie.

 

Doporučujeme dokoupit krycí plachtu, která ochrání plynový krbový stůl před povětrnostními vlivy.

Skleněná deska není součástí dodávky a lze ji objednat samostatně jako volitelné příslušenství.

 

Díky svým rozměrům a barevnému provedení je stůl s plynovým ohništěm Cosiloft ideálním doplňkem našich teakových sestav zahradního nábytku.

Výhradní zastoupení jistota originální prémiové značky

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly s plynovým ohništěm COSI
Rozměry: průměr 120, výška 48 cm