Houpací sítě a křesla, Strana 6

Nabízíme sítě levné, skladné a příjemné na dotek. Při jejich výrobě se snažíme maximálně dodržovat původní účel a poselství, které nám bylo před generacemi zanecháno. Hamaky jsou vyráběny ručně v Indii. Ačkoliv Hamaka je česky houpací síť, nemá moc společného ani se slovem houpací, ani se slovem síť. Ve skutečnosti je celolátková, vyrobená z pevného, ale lehkého a příjemného polyesteru, který je prodyšný. Navíc je možní ji nechat venku přes celou sezonu. Ani během několikadenních dešťů se nezapaří a na rozdíl od bavlněných výrobků nezasmrádne. Jakmile přestane pršet a zafouká trochu vítr, je okamžitě suchá. Houpací sítě a křesla slouží především k odpočinku a relaxaci. Výborně se ale hodí do vaší zahrady, ale využijete ji doma v interiéru, na terase nebo chalupě. Našimi spokojenými zákazníky jsou všemožní pohodáři, rybáři, trempové, motorkáři i reklamní agentury.

Mexican hammock
2 990 Kč
2 190 Kč

Jemně tkaná provázková houpací síť bez tyčí v barvě duhy, která je pohodlná a perfektně vzdušná. Speciální jemné provázky spletené do bytelné houpací sítě. Ruční výroba každé...

Kód: MEX-SLPD
MosquitoNet HamakaEU
1 899 Kč

Nechcete být obtěžováni hmyzem? Slibujeme, že nebudete! Kupujete skvělou houpací síť proti hmyzu s moskytiérou a Slap trapem s karabinami na uchycení sítě kdekoliv budete chtít.

Kód: MOSQ
Tufted
4 990 Kč

Tohle musíte vyzkoušet! Je to jako ležet v posteli na peřině. Při lehkém pohoupování navíc rychleji usnete :-) Pohodlí jako v postýlce a dodáme včetně polštáře.

Kód: IH_QEN
MD2A1020 web
2 590 Kč
1 490 Kč

Houpací síť v brazilském stylu pro jednoho nebo dva- poskytuje nadbytek prostoru a pohodlí i pro dvě osoby. Super poměr cena výkon.

Kód: HB-B
MD2A1085 web
2 990 Kč

V jednoduchosti je krása- jednoduchá houpací síť pro dva vyrobená z bavlny. Síť je jednovrstvá s pruhovaným vzorem. Dodáváno s pozinkovaným řetězem na obou stranách.

Kód: LFH55
Airmesh Hammock Hamaka
2 490 Kč
1 690 Kč

Komfortní a pěkná houpací síť určené do interiéru i exteriéru. Nesaje vlhkost a tím pádem rychle prosychá.

Kód: AMFH-S
Brazilian Hammocks
2 190 Kč
1 690 Kč

Houpací sít s historií starou 4000let, kterou dělají tradiční metotodu ženy z Jižní Ameriky. Za léta se její design příliš nezměnil. Utkáno z přírodní a vysoce kvalitní bavlny,...

Kód: BRZH-S
Classic
2 990 Kč
1 690 Kč

Budete se divit, že i na klasické houpací síti vyrobené z provázků se dá pohodlně a hlavně příjemně ležet. Houpací síť s tyčemi pro lepší nalehnutí do sítě.- klasika jak jí neznáte

Kód: SCRH-48
Quilted hammocks blue strapes
3 990 Kč
3 290 Kč

Velice pohodlná prošívaná houpací síť pro jednoho. 

Kód: QH-42H
881 houpaci sit pro jednoho green
Akce Tip
ZdarmaZdarma 2 500 Kč –40 %
1 490 Kč

Ležíte jako v bavlnce

Kód: IH_GRE
Mexican hammock
2 690 Kč
1 990 Kč

Jemně tkaná provázková houpací síť bez tyčí v barvě duhy, která je pohodlná a perfektně vzdušná. Speciální jemné provázky spletené do bytelné houpací sítě. Ruční výroba každé...

Kód: MEX-SLPS
MD2A1020 web
1 990 Kč
999 Kč

Houpací síť v brazilském stylu pro jednoho je malá a pohodlná a jednoduše sbalitelná do textilního pytlíku, který je součástí dodávky. Super poměr cena výkon.

Kód: HB-S
Nahoru
Další produkty
96 položek celkem