LIVN Krbová kamna NORDLAND

Kód: 5955330
14 hodnocení
21 990 Kč / ks
Skladem

Nordland má moderní design a robustní vzhled. Ve spodní části kamen je praktický úložný prostor na polena. Nordland je vhodný pro přímé nebo jako doplňkové vytápění v chladných zimních dnech. Chtěli byste kamna postavit ven? To je možné, pokud umístíte Nordland pod střechu nebo do zimní zahrady, aby byl chráněn proti povětrnostním vlivům. Tato kamna jsou vybavena kvalitním rozvodem vzduchu. Primární a sekundární proud vzduchu jsou řízeny odděleně od sebe. To vám dává úplnou kontrolu nad ohněm. Nastavte si rychlost a intenzitu plamenů podle svých představ! Kamna na dřevo jsou také vybavena systémem, který zajišťuje, že se na skle neusazují nečistoty a prach. Máte tak dokonalý výhled na plameny i díky velkému čelnímu průhledu. Příjemné je také to, že klika dvířek zůstává chladná, i když jsou kamna v provozu a je vždy bezpečné se jich dotknout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kupujete originální zboží přímo u výhradního distributora s garantovanou zárukou a možností využít autorizovaného servisu pro uplatnění případné reklamace.

 

S Livin'flame se rozhodnete pro vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechna naše kamna na dřevo jsou důkladně testována na požární bezpečnost a snadné použití a samozřejmě mají označení CE. To znamená, že naše kamna splňují všechny evropské požadavky s ohledem na bezpečnost, životní prostředí a zdraví. Navíc splňují značku kvality EcoDesign 2022. To znamená, že kamna jsou velmi účinná a vypouštějí jen málo pevných částic. Kamna Nordland mjí čisté spalování a vysokou účinnost. Protože je oheň za sklem, nebudou vás obtěžovat létající jiskry a kouř. Kamna lze umístit pod střechu v interiéru i exteriéru. Při instalaci dbejte na to, aby byla vždy 60 cm od stěny. Nordland designově opravdu vyniká. Kamna na dřevo nabízejí velmi vysokou účinnost díky kvalitnímu systému rozvodu vzduchu. Je zabráněno hromadění prachu a nečistot na velkém čelním průhledovém okně, takže můžete nerušeně koukat do plamenů.

 

Kamna připojíte ke komínu pomocí kouřovodů. Pro výběr optimálních dílů je třeba zvážit umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupuj komínu v místnosti. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřovou redukci využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.

Vhodným dílem pro zakončení kouřovodu a jeho připojení na komín je přechodka do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí kartáčů.

* Certifikace ECODESIGN 2022
* Maximální výkon: 9 kW; vhodné pro místnosti okolo 150 m3
* Účinnost: 83%
* Rozměry- Výška: 85 cm - Šířka: 45 cm-Hloubka: 40 cm
* Čistá hmotnost: 58 kg
* Materiál: ocel, sklo
* Barva: černá
* Kouřovod Ø: 150 mm
* Energ. třída: A+
* Značka CE: Ano
* Přívod vzduchu: dole
* Vestavěný úložný prostor na dřevo: Ano

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Barva: černá
Výškaxšířkaxhloubka: 850x450x400 mm
Účinnost: 83 %
Hmotnost: 58 kg
Energetická třída: A+
Značka CE: ANO
Záruka: 2 roky