LIVN Krbová kamna OTTA

Kód: 5955310
6 hodnocení
17 990 Kč / ks
Skladem

Otta jsou kompaktní kamna na dřevo s velkým průhledem, díky kterému můžete celou noc pozorovat plameny. Kamna jsou navržena podle nejnovějších trendů a vývoje v oblasti krbů a kamen, takže i kamna Otta mají chytré technologické vychytávky.
Krbová kamna Otta mají moderní design s uhlazenými tvary, dveře se snadno a bezpečně otevírají pro zapálení a údržbu ohně. Klika dvířek zůstává chladná, takže ji můžete stále bezpečně držet, i když kamna dosahují vysokých teplot. Tato kamna na dřevo jsou vybavena kvalitním rozvodem vzduchu. Primární a sekundární proud vzduchu poskytují úplnou kontrolu nad ohněm. Nastavte si rychlost a intenzitu plamenů podle svých představ! Krbová kamna jsou navíc vybavena systémem, který zabraňuje usazování nečistot a prachu na skle. Máte tak dokonalý výhled na plameny. Spalovací komora byla také přizpůsobena nejnovějším standardům. Díky tomu vydrží kamna velmi dlouho a vy těžíte z vysoké účinnosti až 80 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kupujete originální zboží přímo u výhradního distributora s garantovanou zárukou a možností využít autorizovaného servisu pro uplatnění případné reklamace.

 

S Livin'flame se rozhodnete pro vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechna naše kamna na dřevo jsou důkladně testována na požární bezpečnost a snadné použití a samozřejmě mají označení CE. To znamená, že naše kamna splňují všechny evropské požadavky s ohledem na bezpečnost, životní prostředí a zdraví. Navíc splňují značku kvality EcoDesign 2022. To znamená, že kamna jsou velmi účinná a vypouštějí jen málo pevných částic. Otta má čisté spalování a vysokou účinnost. Protože je oheň za sklem, nebudou vás obtěžovat létající jiskry a kouř. Kamna lze umístit pod střechu v interiéru i exteriéru. Při instalaci dbejte na to, aby byla vždy 60 cm od stěny. Otta designově opravdu vyniká. Kamna na dřevo nabízejí velmi vysokou účinnost díky kvalitnímu systému rozvodu vzduchu. Je zabráněno hromadění prachu a nečistot na velkém čelním průhledovém okně, takže můžete nerušeně koukat do plamenů.

Kamna připojíte ke komínu pomocí kouřovodů. Pro výběr optimálních dílů je třeba zvážit umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupuj komínu v místnosti. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřovou redukci využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.

Vhodným dílem pro zakončení kouřovodu a jeho připojení na komín je přechodka do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí kartáčů.

* Certifikace ECODESIGN 2022
* Maximální výkon: 5 kW; vhodné pro místnosti okolo 60 m3
* Účinnost: 80%
* Rozměry- Výška: 65 cm - Šířka: 38 cm-Hloubka: 39 cm
* Čistá hmotnost: 40 kg
* Materiál: ocel, sklo
* Barva: černá
* Kouřovod Ø: 150 mm
* Energ. třída:A;
* Značka CE: Ano
* Přívod vzduchu: dole
* Vestavěný úložný prostor na dřevo: Ne

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Barva: černá
Výškaxšířkaxhloubka: 650x380x390 mm
Účinnost: 80 %
Hmotnost: 40 kg
Energetická třída: A
Značka CE: ANO
Záruka: 2 roky