LIVN Krbová kamna STAVIK

Kód: 5955440
Neohodnoceno
36 990 Kč / ks
Skladem

Tato stylová kamna udrží i místnosti okolo 170 m3 úžasně teplé. Ideální jako hlavní nebo doplňkové vytápění v domě! Chtěli byste je dát na zahradu? Kamna pak umístěte pod přístřešek nebo do zimní zahrady, aby byla chráněna proti povětrnostním vlivům. 

Chytrá kamna na dřevo Stavik jsou vybavena nejnovějšími inovacemi. Kamna například využívají chytrý vzduchový systém, který zabraňuje usazování nečistot a prachu na okně. Díky tomu zůstane okénko čisté, takže budete mít vždy dokonalý výhled na plameny. Kromě toho mají kamna tři nastavitelné ovladače vzduchu, které vám dají plnou kontrolu nad ohněm. To vám umožní regulovat oheň přesně podle vašich vlastních preferencí! Spalovací komora byla také přizpůsobena nejnovějším standardům a díky tomu vydrží kamna velmi dlouho neopotřebovaná. Vy navíc budete těžit z vysoké účinnosti až 83 %, což znamená, že výrazně přesahuje parametry pro certifikaci EcoDesign 2022. Další příjemnou věcí na designu kamen je, že klika dvířek zůstává chladná. Díky tomu jsou bezpečná na dotyk i při vysokých teplotách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kupujete originální zboží přímo u výhradního distributora s garantovanou zárukou a možností využít autorizovaného servisu pro uplatnění případné reklamace.

 

S LIVIN¨ si vybíráte vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechna naše kamna na dřevo jsou důkladně testovná na požární bezpečnost a snadné použití a samozřejmě mají označení CE. To znamená, že naše kamna splňují všechny evropské požadavky s ohledem na bezpečnost, životní prostředí a zdraví. Navíc splňují značku kvality EcoDesign 2022. To znamená, že kamna jsou velmi účinná a vypouštějí jen málo pevných částic. Stavik má čisté spalování a vysokou účinnost. Protože je oheň za sklem, nebudou vás obtěžovat létající jiskry a kouř. Kamna lze umístit pod střechu v interiéru i exteriéru.

Stavik má velmi vysokou účinnost 83 %. To znamená, že energeticky úsporná kamna mají energetický štítek A+. To vede k mnohem většímu množství tepla s menším množstvím paliva než u otevřeného krbu. Vylepšené techniky Staviku zajišťují výrazně čistější spalování dřeva.

Kamna připojíte ke komínu pomocí kouřovodů. Pro výběr optimálních dílů je třeba zvážit umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupuj komínu v místnosti. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřovou redukci využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.

Vhodným dílem pro zakončení kouřovodu a jeho připojení na komín je přechodka do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí kartáčů.

Parametry:
Rozměry: 78 x 56 x 45 cm (VxŠxH)
Hmotnost: 98kg
Tepelný výkon: 10 kW
Vhodné pro místnosti okolo 170 m³
Účinnost: 83 %

Kamna jsou bezpečná a šetrná k životnímu prostředí. 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Barva: černá
Výškaxšířkaxhloubka: 780x560x450 mm
Účinnost: 83 %
Hmotnost: 98 kg
Energetická třída: A+
Značka CE: ANO
Záruka: 2 roky